Požičajte si auto

Podmienky

1. Sadzba za ubehnuté kilometre je 0 EUR. Všetky poplatky sú zahrnuté už v cene.

2. Za škody počas doby prenájmu zodpovedáte do výšky spoluúčasti (5% z výšky škody, min. 165,97 EUR). V prípade Vami nezavineného poškodenia je Vaša spoluúčasť 0 EUR.

3. Minimálny vek vodiča je 25 rokov. Vodičské oprávnenie zároveň musí mať minimálne 12 mesiacov.

4. Vozidlá sú pred požičaním vyčistené, vyčistené sa aj vracajú.

5. Vozidlá sú poistené (Havarijné poistenie, Povinné zmluvné poistenie), s povinnou výbavou, diaľničnou nálepkou pre slovenské cesty, sezónnymi pneumatikami.

6. Ako na to? Ak máte minimálne 25 rokov, minimálne 12 mesiacov vodičské oprávnenie, zavolajte na 0903 040 040 alebo vyplňte formuláre na tejto stránke a zarezervujte si auto na Váš termín.

7. Dohodnuté nájomné je splatné pri prevzatí vozidla.

8. S vozidlom smiete cestovať kdekoľvek po celej Európskej únii bez obmedzení.

9. Za vozidlo Vám nebudeme účtovať žiadnu zábezpeku, ak sa preukážete dokladmi uvedenými nižšie.

10. Ceny sú uvedené s DPH 20% za 24 hodín. Všetky ceny sú konečné. Pri vrátení nepoškodeného, natankovaného a vyčisteného vozidla nič nedoplácate.

11. V Banskej Bystrici vozidlá pristavujeme zdarma v pracovných dňoch od 08.00-18.00. Pristavenie vozidla znamená dovoz objednaného vozidla na dohodnuté miesto v dohodnutom čase, alebo zabezpečenie dovozu klienta z dohodnutého miesta k objednanému vozidlu. Odvoz klienta po vrátení vozidla neposkytujeme.

12. K prevzatiu objednaného vozidla Vám stačia 4 veci: občiansky preukaz, vodičský preukaz, doklad preukazujúci bydlisko ( napr. faktúra za telefón, sipo…) a nájomné.